- סוד הקסם של אור גל - גבעתיים פלוס | מגזין 31
  בזמן שרובנו גולשים בטלפון במהלך היום, ומפיגים רגעי שעמום, יש כאלה שעושים מזה קריירה. אחד מהם הוא אור גל
- אופנה I מגזין אופנה - Efifo, אור גל
הוא כוכב אינסטגרם. בלוגר אופנה עם כתב יד אופנתי שמיוחד רק לו. אור גל: ״כל מה שאני אוהב, אני לובש.   אני מקבל הרבה מבטים ברחוב אבל אני כבר רגיל״. מאת: אפי אליסי
- TIMEOUT TEL AVIV - אור גל ראיון
בסצנה המקומית אפשר למצוא את אור גל, המגדיר עצמו כ"אליין בוי" ואת המעצבת הצעירה נוי מוניס. גל מעלה לרשתת אימג'ים מרוטשים בהם הוא מופיע בלוקים לא טבעיים וחייזריים.
- XNET - אור גל ראיון
השימוש בתוכנות עריכה ממוחשבות ובחירה ליצור פרופורציות גוף מעוותות מאפשרות ליוצרים לברוא עולם חדש ואלטרנטיבי. בישראל פועל בספירה זו האינסטגרמר, יוטיובר ואמן ויזואלי אור גל בן ה-25 כחול השיער, שרואה באלטר אגו החייזרי שלו אפשרות לעורר את הקהל לדימוי גוף אחר. "ראיתי שאני יכול לבנות עולם אלטרנטיבי ואלטר אגו לעצמי, מה שבעולם האמיתי אתה לא יכול לעשות", הוא אומר בשיחה עם Xnet.
- Aguda H.I.T - אגודת הסטודנטים מכון טכנולוגי חולון
הכירו את אור גל 😍 בן 26, סטודנט לתקשורת חזותית שנה ד', גר בגבעתיים.
מחוץ ללימודים עובד כאמן ויזואלי ויוצר תוכן בתחום אופנת הרחוב עם לא פחות מ-25 אלף עוקבים בחשבון האינסטגרם, שם יצר לעצמו דמות אלטר אגו חייזרית לאחר שגילה כי הוא יכול לברוא עולם פנטזי שונה באמצעות הפוטושופ, ודרכה הוא מעביר לעוקביו מסרים שונים ..הנוגעים לביטוי עצמי, קבלת השונה ועוד
- newrivista - 𝙵𝚎𝚋𝚛𝚞𝚊𝚛𝚢 𝟷𝚝𝚑 - 𝙼𝚘𝚗𝚝𝚑𝚕𝚢 𝚖𝚊𝚐𝚊𝚣𝚒𝚗𝚎 #𝟻
חג פורים קרב ובא בצעדי ענק, ולא יכולנו שלא להפוך את הגיליון החודשי לקרנבל של צבעים ברוח החג! החודש התראיין אצלנו יוצר התוכן הצבעוני @0rgal , ובנוסף אספנו בשבילכם רעיונות מטורפים לתחפושות. למה אתם מתחפשים השנה? שתפו אותנו בתגובות!

- פרוגי, אתר הנוער של ישראל - הפאשניסט: הכירו את אור גל
אור גל מנהל בלוג אופנת רחוב מצליח, כובש את עולם האופנה בעזרת הסטייל הפרוע והמיוחד שלו ולכן הוא הפאשניסט שלנו השבוע
- מכון טכנולוגי חולון - HIT HOT NEWS-
אור גל, סטודנט שנה ג' בפקולטה לעיצוב, במחלקה לעיצוב תקשורת חזותית, הוא בחור עם שפע כישרונות. כשהוא החליט ללמוד לימודי תואר, הוא היה צריך למצוא מקום שיתן מענה לפחות לכמה מהכישרונות שלו - עיצוב, עריכה, אנימציה ואומנות. את כל אלו מצא בHIT.
- דארק-נט: שמונה תל אביבים שעושים את זה נכון - TIMEOUT TEL AVIV
הם יוצרים, כותבים, מצטלמים, מלבישים ובעיקר גורמים לנו לרצות מהם עוד ועוד. שמונת התל אביבים האלה לא מפחדים לחשוף קצת מהדארק-סייד שלהם ופשוט עושים את זה נכון​​​​​​​
- תעשיית האופנה - מגזין אופנה של הרדיו החברתי הראשון
ראיון עם אור גל
- כולעיצוב - INSIDE/בפנים
במיוחד בתקופת הקורונה, כולנו נדרשנו להתכנס עם עצמנו; לא רק במובן הפיזי של בידוד והסגר אלא גם במובן הנפשי. אנו נאלצים להתמודד עם צדדים שאולי לא הכרנו בעצמנו ואף מתחילים לחשוב על דברים מסוימים מפרספקטיבות חדשות. בחרתי להתמקד ב”פנים” שבראשנו, באמצעות בריחה מ”חוקי הפיזיקה” והריאליזם בצילום, לשפה פנטזית ופסיכדלית המתארת את הבלאגן והבלבול שרצים לחלקנו במחשבות.
- כולעיצוב - יומני קורונה: פורטרט עצמי / אור גל
אור גל הוא סטודנט במחלקה לעיצוב תקשורת חזותית שנה ג', במכון הטכנולוגי בחולון והוא נותן לנו הצצה למושג פורטרט עצמי בימים אלו.
- כולעיצוב - מציאות חדשה
בחודש ינואר נפתחה תערוכה וירטואלית המציגה תוצרים של סטודנטים/ות שלקחו חלק בקורס VR במכון בשיתוף עם המחלקה לעיצוב באקדמיה לעיצוב ואמנות ע”ש סוטנר בפילזן, צ’כיה. אז מה בעצם היה התהליך ואיך התערוכה הזו קרתה? תפסנו לשיחה את איתן ברטל, מרצה הקורס (יחד עם אלון רובין), ואת הסטודנטיות/ים המציגים ענבר חזות, מישל חכיאשווילי ואור גל.
- מגזין פורטפוליו- הגולם מכיכר מסריק- אור גל ומישל חכיאשוילי
סטודנטים במכון טכנולוגי חולון יצרו שבעה פרויקטים במרחב וירטואלי אחד, בדמות ככר מסריק בתל אביב, בשיתוף פעולה עם הפקולטה לעיצוב בפילזן, צ׳כיה
- חדשות 13 - הכיפות השקופות: "הדתיים החדשים" - שמוותרים על הכיפה והציצית
 כשמתארים אדם שהוא חרדי או דתי בקווי מתאר כלליים, עולה תמונה ברורה בראש. אולם, כמו בכל דבר - גם במקרה הזה המציאות שונה. ביקשנו מאור ומישל לשרטט את מה שיש לכולנו בראש 
- סטייל - שווה לעקוב: 5 חשבונות האינסטגרם הכי אופנתיים שיש
מי אמר שלבנים אין סטייל? אור גל, הישראלי מנהל חשבון אינסטגרם אופנתי ומיוחד אשר מראה לנו איך משלבים סטייל צבעוני ומיוחד עם פיד לבן ונקי. הסטייל של גל נוטה לסגנון הסטריט והוא יוצר לוקים מעניינים ואופנתיים.
Back to Top